top of page

WSPÓŁPRACA Z ZESPOŁAMI

Pracuję z zespołami cheerleaders w zasadzie w każdym obszarze cheerleadingu. Moje doświadczenie daje mi możliwość kooperacji z drużynami turniejowymi, które startują w zawodach cheerleadingu, a także z grupami występującymi podczas imprez sportowych. 

Nigdy nie ograniczam swojej wiedzy, dlatego podczas zajęć dużo rozmawiam z grupą i trenerem, przekazując nie tylko informacje jak powinien dany element wyglądać w wersji końcowej, ale także jak się do niego przygotować motorycznie.
Zależy mi na tym, aby wszyscy na sali wiedzieli „jak i dlaczego”, a nie tylko „że”. Zawsze stawiam na porządne podstawy, które są podwalinami do dalszego rozwoju drużyny, zawodnika i trenera, niezależnie od tego czy pracuje w obszarze tańca czy cheerleadingu akrobatycznego. Jeśli chodzi o ten ostatni, to poza podstawami, kładę duży nacisk na chant, który jest często traktowany w sposób marginalny. 

 

współpraca z zespołami.png
FB_IMG_1538243007224.jpg

Tam, gdzie moje kompetencje się kończą zapraszam do współpracy niesamowitych ekspertów od techniki tańca klasycznego (tzw. klasyka), gimnastyki artystycznej i sportowej. Nie mam z tym problemu, aby stwierdzić, że w danym przypadku potrzebna jest wiedza i doświadczenie na wyższym poziomie niż moja. 
 

Poza aspektami stricte pokazowymi, doradzam zespołom, klubom cheerleaders oraz klubom sportowym jak prowadzić marketing drużyny, aby był widoczny w Social Mediach, a także jak prowadzić linię choreograficzną, projektować stroje oraz prowadzić zespół jako społeczność.

Prowadzony niegdyś przeze mnie NEXT CHEER Generation w ciągu 3 miesięcy od powstania występował już na największych imprezach sportowych w kraju (Mecze Marcina Gortata, czy Memoriał Wagnera). Zatem bez wątpliwości mogę stwierdzić, że wiem jak się to robi. 

IMG_20181210_000202_024.jpg
Rectangle 58@2x.png

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co mogę zrobić dla twojego zespołu lub jesteś zainteresowany współpracą ze mną, Napisz!

bottom of page