top of page

KURSY TRENERSKIE

Edukowanie przyszłych i aktualnych trenerów jest pracą niezwykle fascynującą, ponieważ każdy przychodzi z innymi podstawami i własnymi pomysłami na ten sport.

Każdy kurs, każde szkolenie jest również dla mnie sporą dawką wiedzy, dzięki której stale modyfikuję szkolenia, aby odpowiadały potrzebom Kursantów.
 

Zdaję sobie sprawę z tego, że cheerleading cały czas się zmienia, a moim zadaniem jest szkolić tak, aby trenerzy mogli dalej rozwijać swoją wiedzę i pasję.

Dlatego zawsze dostają obszerne (ponad 60 stron na kursie podstawowym) materiały szkoleniowe, które zawierają także słowa klucze po angielsku, aby łatwiej im było zbierać informacje oraz nawiązywać kontakty zagraniczne- większość terminów w cheerleadingu nie ma polskich odpowiedników, a osobiście nie jestem fanem wywarzania otwartych drzwi.

DSC_2481.JPG

Szkolę zarówno z zakresu Performance Cheer – cheerleading taneczny, jak i z cheerleadingu akrobatycznego.

Organizuję także kursy doszkalające z poszczególnych elementów, zapraszając do współpracy najlepszych szkoleniowców, ponieważ najważniejsi na kursach są Trenerzy/Kursanci i ich wiedza.

Wierzę, że stworzenie możliwości rozwoju trenerom przyczyni się do dalszego poszukiwania przez nich wiedzy i doświadczenia.

Pełna oferta kursów i szkoleń trenerskich znajduje się tutaj KLIK

371.jpg
Rectangle 58@2x.png

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co mogę zrobić dla twojego zespołu lub jesteś zainteresowany współpracą ze mną, Napisz!

bottom of page