top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMWronska

Czas rozpocząć

Zaktualizowano: 21 sty 2021


Pierwszy post 2021 roku, pierwszy wpis na tej stronie.

Znakomita większość inicjatyw przewidzianych na rok 2020 nie doszła do skutku ze względów dość oczywistych.

Dlatego też, trzeba lekko zmodyfikować obrany kierunek działań i wreszcie zrealizować to, co było odkładane w nieskończoność. Zatem witajcie na mojej stronie i blogu :)

Domena wykupiona w 2016.... i od tamtej pory nie było czasu. Ciągle coś. Zazwyczaj coś fajnego.


Strona jak to strona, opowiada o tym co robię i czym się zajmuję. Natomiast blog, będzie miejscem wielu refleksji i ożywionej kontemplacji cheer świata. Mam już małą listę tematów do poruszenia i chyba muszę Was ostrzec, że tak słodko i różowo nie będzie; a przynajmniej nie zawsze. Nie zabraknie też zaproszenia do dyskusji.

Zanim zagości tutaj kolejny blogowy wpis, chciałam tylko lekko podgrzać atmosferę domysłów i oznajmić, że pracuję nad całkowicie nowym systemem szkoleń. Jest on nowatorski, nawet porównaniu do zagranicznego rynku. Więc kto wie, kto wie, gdzie on mnie zaprowadzi.

Obecnie tęsknię za wyjazdami i widzę, że prowadzi to do coraz śmielszych planów podróżniczych. W sumie już nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam na wakacjach... od dobrych 7 lat moje wyjazdy związane są z cheerleadingiem. I te przyszłe również :) Nie narzekam -uwielbiam to, co robię i pewnie dlatego tak trudno jest mnie namówić na odpoczynek. Mam nadzieję, że choć kilka osób zarażę uwielbieniem do cheerleadingu i przekażę, dokładnie o co w nich chodzi. Bo cheerleading to nie tylko poszczególne elementy, technika, to trochę "życiologia"- kradnąc to słowo od Miłosza Brzezińskiego.


Dlatego bardzo serdecznie zapraszam Was do odwiedzin tego bloga, a także reszty moich kanałów w social mediach, gdzie w sumie na każdym publikowane są inne treści. Będę wdzięczna za opinie i wskazówki, aby wpisy zamieszczane tutaj były coraz lepsze.

55 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page